قوانین و مقررات سایت تسنیم تجارت فردا
شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.
این شرکت متعهد است در خصوص ارسال سفارشات به زمان درخواست شده توسط خریدار عمل نماید.(عموماً ارسال کالا حداکثر 24 ساعت پس از تایید سفارش خواهد بود)
ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها حتی المقدور به درخواست خریدار برای روش ارسال کالا عمل خواهد شد.
۱. حمل کلیه سفارشات که توسط روش های مختلف پست و یا باربری انجام خواهد شد، از نظر کنترل بر زمان و فرایند حمل در اختیار این شرکت نخواهد بود.
۲. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پست و تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایتهای: tntsearch.post.ir و http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن ۸۴۵۷ تماس حاصل فرمایید.
(در صورتی که برای روش های حمل از طریق پست یا تیپاکس اقدام گردد)
۳. مدت زمان تحویل محموله ها بین یک تا سه روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
۴. مکان تحویل کالا نشانی ای است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمایید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به انتقال دهنده (مانند پست و تیپاکس) به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
۵. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه سایت تسنیم تجارت فردا هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
۶. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت انتقال دهنده و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی تسنیم تجارت فردا هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

سبد خرید محصول با موفقیت حذف شد. بازگردانی محصول
  • هیچ محصولی در سبد وجود ندارد.