قوانین و مقررات سایت تسنیم تجارت فردا
خرید از سایت

شرایط و ضوابط استفاده از سایت
استفاده از فروشگاه اینترنتی تسنیم تجارت فردا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی تسنیم تجارت فردا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
2. از انجا که طبق قوانین، فروش تجهیزات پزشکی تخصصی، انحصاراً به پزشکان، کلینیک ها، بیمارستان ها و فروشگاه های دارای مجوز (مانند داروخانه) صورت می گیرد و مصارف خانگی ندارد، لذا فروش قطعی کالا پس از احراز هویت خریدار صورت خواهد گرفت.
۳. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی tasnimtf.com و یا صفحه تماس با ما درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
۴. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تسنیم تجارت فردا در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی تسنیم تجارت فردا مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
۵. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
۶. فروشگاه اینترنتی تسنیم تجارت فردا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
۷. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی تسنیم تجارت فردا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
۸. سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل تر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و سایت تسنیم تجارت فردا مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
۹. ارتباط فروشگاه اینترنتی تسنیم تجارت فردا با کاربران از طریق tasnimtf.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
۱۰. سایت تسنیم تجارت فردا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی تسنیم تجارت فردا، سایت tasnimtf.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
۱. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در سایت تسنیم تجارت فردا درج نموده است.
۲. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
۳. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
۴. مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی تسنیم تجارت فردا درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
۵. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
۶. خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
۷. خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.
این شرکت متعهد است در خصوص ارسال سفارشات به زمان درخواست شده توسط خریدار عمل نماید.(عموماً ارسال کالا حداکثر 24 ساعت پس از تایید سفارش خواهد بود)
ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها حتی المقدور به درخواست خریدار برای روش ارسال کالا عمل خواهد شد.
۱. حمل کلیه سفارشات که توسط روش های مختلف پست و یا باربری انجام خواهد شد، از نظر کنترل بر زمان و فرایند حمل در اختیار این شرکت نخواهد بود.
۲. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پست و تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایتهای: tntsearch.post.ir و http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن ۸۴۵۷ تماس حاصل فرمایید.
(در صورتی که برای روش های حمل از طریق پست یا تیپاکس اقدام گردد)
۳. مدت زمان تحویل محموله ها بین یک تا سه روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
۴. مکان تحویل کالا نشانی ای است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمایید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به انتقال دهنده (مانند پست و تیپاکس) به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
۵. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه سایت تسنیم تجارت فردا هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
۶. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت انتقال دهنده و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی تسنیم تجارت فردا هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

خدمات پس از فروش

الف) برگشت کالا (حق انصراف)
۱. قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
۲. بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت ۷ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی تسنیم تجارت فردا بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)
ب) گارانتی
مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.