درباره ما
شرکت تسنیم تجارت فردا (با مسئولیت محدود) با هدف خدمت رسانی در حوزه درمان کشور از طریق تامین و عرضه تجهیزات پزشکی، فعالیت خود را از سال 1391 با مدیریت سید حمیدرضا تفتی و با رویکردی نوین آغاز کرد.
ما در ابتدا با تشکیل تیمی از کارشناسان از طریق پخش مویرگی به تامین نیازهای داروخانه های تهران پرداخته و پس از مدتی خدمات پخش بیمارستان ها و سپس پخش حوزه زیبایی را راه اندازی نمودیم.
در ادامه این راه موفق شدیم در مدت زمان نسبتا کوتاهی با تلاش و همت مدیران و کارکنان خود اعتماد شما فعالان حوزه بهداشت و درمان جامعه را جلب نماییم که گواه آن اعتماد و رضایت هزاران داروخانه و پزشک در استان تهران و صدها بیمارستان و مرکز درمانی بزرگ و کوچک در تامین محصولات مصرفی خود از طریق این مجموعه است.
حوزه زیبایی، بخشی از شرکت تسنیم تجارت فردا است که قصد دارد با تمرکز بر نیازهای واقعی این بازار، پوشش کاملی از خدمات پخش این کالاها ارائه نماید. این خدمات از محصولات یکبار مصرف آغاز گشته و دستگاه های این حوزه و در نهایت خدمات پس از فروش را شامل خواهد شد. در پرداختن و رفع نیازهای این بازار همانند سایر بخش های شرکت، پارادایم اصلی، کیفیت خدمات است که در قالب زیر توصیف می گردد:
ایجاد کانالهای ارتباطی متنوع و در دسترس دائمی
ارسال سریع کالا
فراهم نمودن سبد کالای متنوع و متناسب نیاز
قیمت مناسب
اطمینان از کیفیت کالای عرضه شده
در نهایت آنچه ما را در ادامه این مسیر ثابت قدم کرده است، باور به این موضوع است که ارائه خدمات برتر به مشتریان وظیفه ما و پاسخ آن از جانب مشتری، اعتماد و استمرار رابطه های کاری خواهد بود.